تعمیر لوازم خانگی وایت وستینگ هاوس

برند وایت وستینگ هاوس

وایت وستینگ هاوس

خدمات و تعمیرات محصولات خانگی وایت هاوس

ارائه خدمات تعمیرات وایت هاوس به سراسر تهران ، اعزام تکنسین دوره دیده به محل برای عیب یابی و تعمیرات وایت هاوس ، قطعات اورجینال وایت هاوس

خدمات مشتریان و امور گارانتی وایت هاوس

(۳۶ ۱۲ ۱۲ ۲۶ -۰۲۱)

نصب ، عیب یابی ، سرویس و تعمیرات کلیه لوازم خانگی وایت هاوس با بکارگیری قطعات و لوازم جانبی اورجینال وایت هاوس

تعمیرات وایت هاوس \ وایت وستینگ هاوس در تهران

(ارائه خدمات به سراسر تهران)

36 12 12 26 – 021

تعمیرات کلیه لوازم خانگی وایت هاوس ، اعزام تکنسین دوره دیده جهت عیب یابی و تعمیرات محصولات خانگی وایت هاوس

تماس فوری از طریق واتساپ

تعمیرات وایت هاوس در تهران ، البرز و حومه  – لیست شماره تماس های تعمیرات وایت هاوس

درخواست آنلاین تعمیرات وایت هاوس (24 ساعته)

در خارج از ساعات کاری شرکت، می توانید درخواست تعمیرات وایت هاوس خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. در کمترین زمان نزدیک ترین تکنسین با شما تماس برقرار خواهد کرد.

  36 12 12 26 – 021

  آشنایی با ارورهای محصولات خانگی وایت هاوس

  ارورهای لباسشویی وایت هاوس

  آشنایی با ارورهای لباسشویی وایت هاوس می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی وایت هاوس کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی وایت هاس را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  ارورهای لباسشویی وایت هاوس

  ارورهای ظرفشویی وایت هاوس

  آشنایی با ارورهای ظرفشویی وایت هاوس نیز در عیب یابی و تعمیر ظرفشویی وایت هاوس کمک کننده خوبی باشد. لیست کامل ارورهای ظرفشویی وایت هاوس را می توانید با کلیک روی لینک زیر مشاهده نمایید.
  ارورهای ظرفشویی وایت هاوس

  وبلاگ

  ارورهای یخچال فریزر بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی وایت هاوس می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی وایت هاوس کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی وایت هاوس را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  وبلاگ

  خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات وایت هاوس

   با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی وایت هاوس، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات وایت هاوس، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود. لذا تعمیرکاران لوازم خانگی وایت هاوس می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند. عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان عزیز وایت هاوس بیش از پیش خواهد شد. تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز ما با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی وایت هاوس ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.
  وایت وستینگهاوس – وایت هاوس WhiteHouse
  برند وستینگ هاوس از نام خانوادگی مخترع و مهندس مشهور آمریکایی جورج وستینگ هاوس گرفته شده است. جورج وستینگهاوس پس از خدمت در ارتش ایالات متحده در طول جنگ داخلی و تحصیل کوتاه در کالج، به مغازه پدرش که کار تعمیرات ماشین آلات کشاورزی و موتورهای بخار کوچک را انجام می‌داد، با ذهنی فوق العاده خلاق و پر از ایده بازگشت. در سال ۱۸۶۵ یک موتور بخار دوار ساخت و سپس دستگاهی را اختراع کرد که واگن‌های باری که از ریل خارج می‌شدند را، به مسیر خود باز می گرداند. علاقه زیاد وی به راه آهن و ماشین های بخار منجر به مهمترین اختراع وی یعنی ترمز هوایی شد که صنعت راه‌آهن را متحول کرد و شرکت ترمز هوایی را در سال ۱۸۶۹ تاسیس کرد. همچنین چاه حفر شده در حیاط خانه وستینگ هاوس منجر به چندین اختراع و یک شرکت برای کنترل و توزیع گاز طبیعی شد.
  مانند تسلا ایمان راسخ او به سیستم جریان متناوب منجر به تأسیس شرکت الکتریک وستینگ هاوس در سال ۱۸۸۶ شد که در مخالفت جسورانه با حامیان قوی سیستم جریان مستقیم به رهبری توماس ادیسون بود. در سال ۱۸۹۲ ادیسون با رقیب اصلی وستینگهاوس یعنی شرکت تامسون هوستون الکتریک ادغام شد و رقیب بزرگتری به نام جنرال الکتریک پدید آمد. در آغاز قرن بیستم شرکتهای وستینگهاوس تا حد استخدام بیش از ۵۰ هزار کارگر رشد کرده بودند.
  این شرکت در سال ۱۹۱۴ شرکت اجاق گاز کوپمن را در میشیگان خریداری کرد و پس از انتقال آن به اوهایو وارد بازار لوازم خانگی شد. در همین سال جورج وستینگ هاوس با میراثی شامل ۳۶۱ حق ثبت اختراع و تاسیس ۶۰ شرکت از دنیا رفت.
  شرکت وستینگ هاوس در سال ۱۹۱۹ با همکاری جنرال الکتریک بخش آمریکایی شرکت مارکونی را خریداری کرد و هفت سال بعد در دومین همکاری با جنرال الکتریک NBC Broadcasting را تاسیس کرد. اما این شرکت به دلایل مختلف در سال ۱۹۷۴ بخش معروف لوازم خانگی خود را به صنایع ادغام شده وایت می‌فروشد و نام برند وایت وستینگ هاوس متولد می شود.
  سالها بعد شرکت لوازم خانگی الکترولوکس برند وایت وستینگ هاوس را خریداری کرد و در حال حاضر محصولات خانگی خود را تحت این نام به بازار عرضه می کند. و گاهی با تغییر آن از نام وایت هاوس برای برخی محصولات استفاده می کند.

   

  بله، شما عزیزان می توانید بعد از اتمام گارانتی نیز از خدمات این وبسایت استفاده نمایید.
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.
   
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.