تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل

خدمات و تعمیرات محصولات خانگی سامسونگ در محل

ارائه خدمات تعمیرات سامسونگ به سراسر تهران ، اعزام تکنسین دوره دیده به محل برای عیب یابی و تعمیرات سامسونگ ، قطعات اورجینال سامسونگ

خدمات مشتریان و امور گارانتی

(۳۶ ۱۲ ۱۲ ۲۶ -۰۲۱)

نصب ، عیب یابی ، سرویس و تعمیرات کلیه لوازم خانگی سامسونگ با بکارگیری قطعات و لوازم جانبی اورجینال سامسونگ

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل شما

تعمیرات سامسونگ

(ارائه خدمات سامسونگ به سراسر تهران)

36 12 12 26 – 021

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در محل شما

تعمیرات کلیه لوازم خانگی ، اعزام تکنسین دوره دیده جهت عیب یابی و تعمیرات محصولات خانگی سامسونگ

تماس فوری از طریق واتساپ

تعمیرات سامسونگ در تهران ، البرز و حومه  – لیست شماره تماس ها

درخواست آنلاین تعمیرات سامسونگ (24 ساعته)

در خارج از ساعات کاری شرکت، می توانید درخواست تعمیرات سامسونگ خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. در کمترین زمان نزدیک ترین تکنسین با شما تماس برقرار خواهد کرد.

  36 12 12 26 – 021

  آشنایی با ارورهای محصولات خانگی سامسونگ

  ارورهای لباسشویی سامسونگ

  آشنایی با ارورهای لباسشویی سامسونگ می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی سامسونگ کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی سامسونگ را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  ارورهای لباسشویی سامسونگ

  ارورهای ظرفشویی سامسونگ

  آشنایی با ارورهای ظرفشویی سامسونگ نیز در عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ کمک کننده خوبی باشد. لیست کامل ارورهای ظرفشویی سامسونگ را می توانید با کلیک روی لینک زیر مشاهده نمایید.
  ارورهای ظرفشویی سامسونگ

  وبلاگ

  ارورهای یخچال فریزر بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی سامسونگ می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی سامسونگ کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی سامسونگ را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  وبلاگ

  خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات سامسونگ

   با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی سامسونگ، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات سامسونگ، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود. لذا تعمیرکاران لوازم خانگی سامسونگ می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند. عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان عزیز سامسونگ بیش از پیش خواهد شد. تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز ما با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی سامسونگ ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.
  تاریخچه سامسونگ
  گروه شرکت های سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط شخصی به نام لی بیونگ-چول در ابتدا به عنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد. در طول حدود 10 سال، بسیار سریع رشد کرد و تبدیل به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کشور کره شد. این گروه در جهت توسعه خط تولید لوازم الکترونیک در سال ۱۹۶۹ شرکت سامسونگ الکترونیک را به عنوان یک شرکت زیر مجموعه به جهان معرفی کرد. سپس در دهه 1970 با ورود به بازارهای دیگر و سرمایه‌گذاری در صنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتی‌سازی، به سوی هر چه صنعتی تر شدن گام برداشت. طی این سال ها اولین صادرات محصولات برقی و الکترونیکی تو لید شده در سامسونگ به صادرات رسید و طی سالهای دهه 80 به بازارهای جهانی رسید.
  تحولات عظیمی که لی کان-هی پسر لی بیونگ-چول پس از درگذشت پدرش در اواخر دهه 1980 انجام داد، به دوران مدیریت نوین در گروه سامسونگ شهرت یافت. به طوریکه هدفگذاری تبدیل شرکت به یکی از 5 شرکت بزرگ الکترونیک در کلاس جهانی دور از ذهن نیست.
  در حال حاضر گروه سامسونگ شامل تعداد زیادی شرکت بزرگ در زمینه های مختلف است که شرکت های سامسونگ الکترونیک، صنایع سنگین سامسونگ و سامسونگ تی اند سی سه زیر مجموعه اصلی گروه سامسونگ هستند. همچنین این گروه در زمینه های دیگر مثل بیمه، تبلیغات، پارک و مراکز تفریحی نیز فعالیت های زیادی دارد. به‌طور کلی، محصولات تولیدی و خدمات قابل ارایه توسط این شرکت شامل پوشاک، صنایع شیمیایی، صنایع عمرانی، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات پزشکی، نیم‌رساناها، کشتی و شناور، تجهیزات مخابراتی، بیمه، تبلیغات و مراکز تفریحی می‌شود.
  شرکت سامسونگ الکترونیک که یکی از بزرگترین زیر مجموعه های گروه سامسونگ است و در تولیداتی در پنج حوزه اصلی لوازم خانگی دیجیتال، رسانه دیجیتال، ال‌سی‌دی، نیم‌رسانا و مخابرات دارد، از سوی مجله فورچون به عنوان چهارمین شرکت تحسین‌برانگیز جهان در حوزه الکترونیک لقب داده شد. هم‌اکنون شمار شرکت‌های گروه سامسونگ به ۱۴ رسیده که با ۳۳۷ دفتر در ۵۸ کشور جهان پراکنده‌ است.
  بله، شما عزیزان می توانید بعد از اتمام گارانتی نیز از خدمات این وبسایت استفاده نمایید.
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.
   
  تکنسین ها با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و در اکثر موارد از ارسال دستگاه به شرکت خودداری می گردد.