تعمیر لوازم خانگی مابه

تعمیر لوازم خانگی مابه

خدمات و تعمیرات محصولات خانگی مابه

ارائه خدمات تعمیرات مابه به سراسر تهران ، اعزام تکنسین دوره دیده به محل برای عیب یابی و تعمیرات مابه ، قطعات اورجینال مابه

خدمات مشتریان و امور گارانتی

(۳۶ ۱۲ ۱۲ ۲۶ -۰۲۱)

نصب ، عیب یابی ، سرویس و تعمیرات کلیه لوازم خانگی مابه با بکارگیری قطعات و لوازم جانبی اورجینال برند مابه

تعمیر لوازم خانگی مابه

تعمیرات مابه MABE در اسرع وقت

(ارائه خدمات به سراسر تهران)

36 12 12 26 – 021

تعمیر لوازم خانگی مابه

تعمیرات کلیه لوازم خانگی مابه ، اعزام تکنسین دوره دیده جهت عیب یابی و تعمیرات محصولات خانگی مابه mabe

تماس فوری از طریق واتساپ

تعمیرات مابه در تهران ، البرز و حومه  – لیست شماره تماس های تعمیرات mabe در تهران

درخواست آنلاین تعمیرات مابه mabe (24 ساعته)

در خارج از ساعات کاری شرکت، می توانید درخواست تعمیرات مابه خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. در کمترین زمان نزدیک ترین تکنسین با شما تماس برقرار خواهد کرد.

  36 12 12 26 – 021

  آشنایی با ارورهای محصولات خانگی مابه mabe

  ارورهای لباسشویی مابه

  آشنایی با ارورهای لباسشویی مابه می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی مابه کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی mabe را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  ارورهای لباسشویی مابه

  ارورهای ظرفشویی مابه

  آشنایی با ارورهای ظرفشویی مابه نیز در عیب یابی و تعمیر ظرفشویی mabe کمک کننده خوبی باشد. لیست کامل ارورهای ظرفشویی مابه را می توانید با کلیک روی لینک زیر مشاهده نمایید.
  ارورهای ظرفشویی مابه

  وبلاگ

  ارورهای یخچال فریزر بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی مابه می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی مابه کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی مابه را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  وبلاگ

  خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات مابه

   با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی مابه، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات مابه، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود. لذا تعمیرکاران لوازم خانگی mabe می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند مابه را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند. عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان عزیز mabe بیش از پیش خواهد شد. تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز ما با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی مابه ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

  تعمیر لوازم خانگی مابه

  مابه mabe

  شرکت چند ملیتی مابه در سال 1946 توسط اگون و فرانسیسکو در مکزیکو سیتی تاسیس شد. آنها این کسب و کار را با توسعه سرمایه گذاری مشترک بین دو کسب و کار متعلق به یک خانواده آغاز کردند. این شرکت فعالیت های تولیدی تجاری خود را به عنوان تولید کننده لوازم آشپزخانه آغاز کرد. بعداً اتحادهای مشترکی را با تولید کنندگان بزرگ لوازم الکترونیکی ایجاد کرد و وارد صنعت لوازم برقی و الکترونیکی شد. در طول مدت فعالیت در آمریکای مرکزی، این شرکت سیاست اتحاد استراتژیک را برای استفاده از فرصت و رقابت با رقبای محلی در منطقه اتخاذ کرد. این سیاست جالب نه تنها نشان ردپای جهانی آنها را افزایش داد، بلکه دسترسی آسان به بازار بین المللی را با حداقل کمکهای دولتی فراهم کرد. این شرکت مهمترین اتحاد استراتژیک خود را در سال 1986 با جنرال الکتریک آمریکا (GE) بنا نهاد و با آن وارد یک سرمایه گذاری مشترک شد. سپس جنرال الکتریک 48 درصد از سهام MABE را در سال 1987 خریداری کرد که منجر به مشارکت تجاری و فناوری شد. از همان سال این شرکت وارد بازار لوازم خانگی شد و محصولات متنوعی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، خشک کن، بخاری، مراکز لباسشویی و بسیاری از وسایل پخت و پز مانند گریل، کوره، مایکروویو و غیره را ارائه می دهد.
  مرکز تعمیرات لوازم خانگی بایا سرویس آماده ارایه خدمات تعمیرگاهی لوازم خانگی به صورت 24 ساعته می باشد.
  در صورتی که لوازم خانگی مابه شما با مشکلی مواجه شده است با شماره 02126121236 تماس بگیرید
  این شرکت از طریق استراتژی جهانی خود، آمریکای مرکزی از جمله بازار شیلی را در اختیار گرفت و در عین حال وارد بازارهای روسیه نیز شد. اگرچه ورود به بازار روسیه در مقایسه با سایر بازارها موفقیت آمیز نبوده است، اما دروازه ای را برای فعالیت دورتر از آمریکا فراهم کرد و فرصت های رشد را در بازارهای نوظهور مانند هند ایجاد کرد. از سوی دیگر، بازار هند تا حد زیادی عوامل جذاب بازار را به مدیران مابه ارائه کرد. اقتصاد رو به رشد با فرهنگ بسیار پایدار و پویایی بازار، همراه با افزایش طبقه متوسط ​​و درآمد روز افزون همراه با تغییر روند مصرف، مابه را به شدت جذب کرد تا محدوده ای از محصولات را در بازار هند معرفی کند.
  شرکت مابه در حال حاضر 21000 کارمند دارد و حدود 4 میلیارد دلار درآمد دارد. این شرکت جهانی تجارت خود را در بیش از 70 کشور در سراسر جهان گسترش می دهد. برخی محصولات خانگی ساخت این شرکت از طریق واردات غیر رسمی در منازل مصرف کنندگان ایرانی به چشم می خورد.
  بله، شما عزیزان می توانید بعد از اتمام گارانتی نیز از خدمات این وبسایت استفاده نمایید.
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض برند مابه شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.
   
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.