تعمیر لوازم خانگی بوش در محل

نمایندگی بوش

خدمات و تعمیرات محصولات خانگی بوش

ارائه خدمات تعمیرات بوش به سراسر تهران ، اعزام تکنسین دوره دیده به محل برای عیب یابی و تعمیرات بوش ، قطعات اورجینال بوش

خدمات مشتریان و امور گارانتی

(۳۶ ۱۲ ۱۲ ۲۶ -۰۲۱)

نصب ، عیب یابی ، سرویس و تعمیرات کلیه لوازم خانگی بوش با بکارگیری قطعات و لوازم جانبی اورجینال

تعمیر مرکزی لوازم خانگی بوش در تهران

تعمیرات بوش

(ارائه خدمات به سراسر تهران)

36 12 12 26 – 021

تعمیرات کلیه لوازم خانگی ، اعزام تکنسین دوره دیده جهت عیب یابی و تعمیرات محصولات خانگی

تماس فوری از طریق واتساپ

تعمیرات بوش در تهران ، البرز و حومه  – لیست شماره تماس ها

درخواست آنلاین تعمیرات بوش (24 ساعته)

در خارج از ساعات کاری شرکت، می توانید درخواست تعمیرات بوش خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. در کمترین زمان نزدیک ترین تکنسین با شما تماس برقرار خواهد کرد.

  36 12 12 26 – 021

  آشنایی با ارورهای محصولات خانگی بوش

  ارورهای لباسشویی بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی بوش می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی بوش کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی بوش را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  ارورهای لباسشویی بوش

  ارورهای ظرفشویی بوش

  آشنایی با ارورهای ظرفشویی بوش نیز در عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بوش کمک کننده خوبی باشد. لیست کامل ارورهای ظرفشویی بوش را می توانید با کلیک روی لینک زیر مشاهده نمایید.
  ارورهای ظرفشویی بوش

  وبلاگ

  ارورهای یخچال فریزر بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی بوش می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی بوش کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی بوش را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  وبلاگ

  خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات بوش

   با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی بوش، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات بوش، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود. لذا تعمیرکاران لوازم خانگی بوش می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند. عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان عزیز بوش بیش از پیش خواهد شد. تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز ما با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی بوش ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

  تعمیر یخچال بوش

  تاریخچه کمپانی بوش

  روبرت بوش GmbH در سال 1886 میلادی در اشتوتگارت آلمان تاسیس شد که بزرگترین تولید کننده لوازم خودکار می باشد.
  این شرکت با فروش محصولات در حوزه ی کالای مصرفی و فناوری ساختمانی ، نزدیک به 47.5 میلیارد یورو به دست آورد که در تاریخ 125 ساله ی خود بی نظیر بود و رشدی 27 درصدی در سال را تجربه کرد.
  تعداد همکاران بوش از سال 1886 میلادی تا سال 1891 میلادی در کارگاه 15 نفر شد ، اما در همان سال سرمایه وی به اتمام رسید و تلاش کرد با پول قرض کردن از مادرش و وام های متعدد از بانک شرکتش را سرپا نگه دارد، اما در این امر موفق نشد و تا سال 1892 میلادی به مرز ورشکستگی رسید
  در ده سال ابتدایی تاسیس بوش مشکلات متعدد و سنگ های زیادی در مسیر پیشرفت وی به وجود آمد و اگر او در آن زمان از پس این مشکلات فائق بر نمی آمد اکنون شرکت بوش وجود نداشت . وی هیچگاه در مقابل مشکلات روحیه خود را از دست نداد و تشنگی و خوشبینی او نسبت به علم و دانش منجر به پیروزی او در این مسیر شد. او هرگز خیالبافی نمی کرد. در سال 1900 میلادی ، زمانیکه تصمیم به تاسیس کارخانه خود گرفت فقط 30 نفر به کارگرفت و قصد داشت این نفرات را به 200 برساند و قسمتی از کارخانه ی خود را اجاره دهد چون گمان می کرد نمی تواند از تمام ظرفیت کارخانه استفاده کند.
  با آنکه وی دید منطقی نسبت به این موضوع داشت ولی در این باره کاملا اشتباه کرده بود و موفق شد تا سال 1908 میلادی 5 ساختمان با همان ظرفیت را کامل کرد و هزار نفر را به استخدام خود درآورد.
  بوش در سن 23 سالگی پیش از گشودن کارگاهش با یک پیشنهاد به ایالات متحده سفرکرد و به عنوان یک مکانیک نزد ادیسون و برگمن مشغول به کارشد، همین امر باعث رسیدن ایده های زیادی به ذهن او شد و تصمیم گرفت چنین ایده های را به اروپا بیاورد. در آن زمان مهندسی برق در ایالات متحده نسبت به اروپا پیشرفته تر بود و فناوری های برقی بیشتر رواج داشت.
  بله، شما عزیزان می توانید بعد از اتمام گارانتی نیز از خدمات این وبسایت استفاده نمایید.
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.
   
  بله، برای تعمیرمرکزی انجام کلیه خدمات مربوط به لوازم خانگی برند بوش شامل تعمیر، نصب و نگهداری میسر است.