تعمیر لوازم برقی در محل برند بکو

 

تعمیر لوازم خانگی بکو

خدمات و تعمیرات محصولات خانگی بکو

ارائه خدمات تعمیرات بکو به سراسر تهران ، اعزام تکنسین دوره دیده به محل برای عیب یابی و تعمیرات بکو ، قطعات اورجینال بکو

خدمات مشتریان و امور گارانتی

(۳۶ ۱۲ ۱۲ ۲۶ -۰۲۱)

نصب ، عیب یابی ، سرویس و تعمیرات کلیه لوازم خانگی بکو با بکارگیری قطعات و لوازم جانبی اورجینال

تعمیر لوازم برقی در محل برند بکو

تعمیرات لوازم خانگی بکو

(ارائه خدمات به سراسر تهران)

36 12 12 26 – 021

تعمیر لوازم خانگی بکو

تعمیرات کلیه لوازم خانگی بکو ، اعزام تکنسین دوره دیده جهت عیب یابی و تعمیرات محصولات خانگی بکو

تماس فوری از طریق واتساپ

تعمیرات BEKO در تهران ، البرز و حومه  – لیست شماره تماس ها

درخواست آنلاین تعمیرات بکو (24 ساعته)

در خارج از ساعات کاری شرکت، می توانید درخواست تعمیرات بکو خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. در کمترین زمان نزدیک ترین تکنسین با شما تماس برقرار خواهد کرد.

  36 12 12 26 – 021

  آشنایی با ارورهای محصولات خانگی بکو

  ارورهای لباسشویی بکو

  آشنایی با ارورهای لباسشویی بکو می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی BEKO کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی بکو را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  ارورهای لباسشویی بکو

  ارورهای ظرفشویی بکو

  آشنایی با ارورهای ظرفشویی بکو نیز در عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بکو کمک کننده خوبی باشد. لیست کامل ارورهای ظرفشویی بکو را می توانید با کلیک روی لینک زیر مشاهده نمایید.
  ارورهای ظرفشویی بکو

  وبلاگ

  ارورهای یخچال فریزر بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی بکو می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی بکو کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی بکو را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  وبلاگ

  خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات بکو

   با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی بکو، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات بکو، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود. لذا تعمیرکاران لوازم خانگی بکو می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند. عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان عزیز بکو بیش از پیش خواهد شد. تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز ما با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی بکو ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

   

  درباره برند بکو

  بکو
  بکو(Beko) شرکت تولیدکننده لوازم و محصولات خانگی مستقر در ترکیه و یکی از برندهای آرچلیک می باشد و توسط کوچ هولدینگ اداره می شود. این شرکت در سال ۱۹۶۷ میلادی در شهر استانبول ترکیه توسط وهبی کوچ موسس و بنیانگذار کوچ هولدینگ آغاز به کار کرد.
  بکو در سال ۲۰۰۴ میلادی شرکت آلمانی گروندیگ را خریداری کرد و در ژانویه ۲۰۰۵ میلادی بکو و رقیب اصلی آن یعنی شرکت وستل توانستند بیش از نیمی از تلویزیون اروپا را تامین کنند. در ژوئن ۲۰۰۹ میلادی تصمیم بر این شد که بکو با شرکت آرچلیک ادغام شود. هم‌اکنون تعدادی از محصولات آرچلیک مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباس شویی، ماشین ظرف شویی با برند بکو ارائه می‌شود.
  بکو نشان خود را در سال ۲۰۱۱ تغییر داد.
  محصولات بکو دارای کیفیت بالایی می باشد و علاوه بر کیفیت از نظر طراحی و زیبایی نیز زبانزد است. در کارخانه لوازم خانگی بکو از بروزترین تجهیزات صنعتی استفاده شده و به همین علت محصولات تولید شده در کارخانه بکو از کیفیت بالایی برخوردار است. در بین برندهای خارجی، کیفیت لوازم خانگی بکو مطلوب است و به راحتی می توان با قیمت مناسب محصولات بکو را فراهم کرد. کیفیت این محصولات باعث شده این شرکت در بیش از 130 کشور نمایندگی داشته باشد.
  نوآوری های شرکت بکو در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. یکی از این نوآوری ها در مورد ماشین لباسشویی های نسل جدید است. ماشین لباسشویی بکو دارای سطح انرژی A+++ می باشد و باعث کاهش 60 درصدی انرژی می شود و در ضمن صدا و لرژش بسیار کمی در حین شستشو تولید می کند. بد نیست بدانید که در یخچال فریزر های بکو از یک فناوری بخصوصی استفاده شده است.  نئوفراست فناوری است که به موجب آن هوای سرد فریزر و محفظه داخلی یخچال ارتباطی با یکدیگر نداشته و سرمای هر کدام به تفکیک تقسیم می شود.
  بله، شما عزیزان می توانید بعد از اتمام گارانتی نیز از خدمات این وبسایت استفاده نمایید.
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.
   
  تکنسین ها با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و در اکثر موارد از ارسال دستگاه به شرکت خودداری می گردد.