تعمیر لوازم خانگی آرچیلیک تهران و البرز

تعمیر لوازم خانگی آرچیلیک در محل تهران و البرز

خدمات و تعمیرات محصولات خانگی آرچیلینگ

ارائه خدمات تعمیرات آرچیلیک به سراسر تهران ، اعزام تکنسین دوره دیده به محل برای عیب یابی و تعمیرات آرچیلیک ، قطعات اورجینال آرچیلیک

خدمات مشتریان و امور گارانتی آرچیلیک

(۳۶ ۱۲ ۱۲ ۲۶ -۰۲۱)

نصب ، عیب یابی ، سرویس و تعمیرات کلیه لوازم خانگی آرچیلیک با بکارگیری قطعات و لوازم جانبی اورجینال آرچیلیک

تعمیر لوازم خانگی آرچیلیک در محل تهران و البرز فوری ۲۴ ساعته برند ارچیلیک

تعمیرات آرچیلیک در تهران و البرز

(ارائه خدمات به سراسر تهران و البرز)

36 12 12 26 – 021

تعمیرات کلیه لوازم خانگی ، اعزام تکنسین دوره دیده جهت عیب یابی و تعمیرات محصولات خانگی آرچیلیک

تماس فوری از طریق واتساپ

تعمیرات آرچیلیک در تهران ، البرز و حومه  – لیست شماره تماس ها

درخواست آنلاین تعمیرات آرچیلیک (24 ساعته)

در خارج از ساعات کاری شرکت، می توانید درخواست تعمیرات آرچیلیک خود را از طریق فرم زیر ثبت نمایید. در کمترین زمان نزدیک ترین تکنسین با شما تماس برقرار خواهد کرد. (تعمیر مرکزی در خدمت شماست)

  36 12 12 26 – 021

  آشنایی با ارورهای لوازم خانگی آرچیلیک

  ارورهای لباسشویی آرچیلیک

  آشنایی با ارورهای لباسشویی آرچیلیک می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی آرچیلیک کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی آرچیلیک را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  ارورهای لباسشویی آرچیلیک

  ارورهای ظرفشویی آرچیلیک

  آشنایی با ارورهای ظرفشویی آرچیلیک نیز در عیب یابی و تعمیر ظرفشویی آرچیلیک کمک کننده خوبی باشد. لیست کامل ارورهای ظرفشویی آرچیلیک را می توانید با کلیک روی لینک زیر مشاهده نمایید.
  ارورهای ظرفشویی آرچیلیک

  وبلاگ

  ارورهای یخچال فریزر بوش

  آشنایی با ارورهای لباسشویی آرچیلیک می تواند در عیب یابی صحیح و تعمیر لباسشویی آرچیلیک کمک زیادی داشته باشد. در لینک زیر می توانید لیست کامل ارورهای لباسشویی آرچیلیک را به همراه توضیحات مشاهده نمایید.
  وبلاگ

  خدمات ارائه شده در بخش تعمیرات آرچیلیک

   با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی آرچیلیک، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات آرچیلیک، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود. لذا تعمیرکاران لوازم خانگی آرچیلیک می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند. عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان عزیز آرچیلیک بیش از پیش خواهد شد. تعمیرکاران و سرویس کاران مراکز ما با تسلط کامل بر عیب یابی و تعمیر محصولات خانگی آرچیلیک ، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشند.

  تعمیر لوازم خانگی آرچیلیک

  آرچلیک
  آرچلیک شرکت ترکیه ای است که در سال 1955 بنا شده و در حوزه لوازم خانگی و الکترونیکی فعالیت می کند. این شرکت مالک 11 برند معتبر می باشد . این شرکت تولید و توزیع کننده انواع نمایشگر ها و سینماهای خانگی، انواع لوازم خانگی برقی، سیستم گرمایش و سرمایش،محصولات برقی کوچک وبزرگ ،دستگاه تصفیه آب و …
  آرچلیک سومین شرکت مطرح تولید و توزیع لوازم خانگی از لحاظ فروش به حساب می آید و هولدینگ کوچ به عنوان مالک این شرکت اکثریت سهام این شرکت را دراختیار دارد. وهبی کوچ مالک این هولدینگ برای نخستین بار در ترکیه سیستم نمایندگی فروش را راه اندازی کرده بود و از همین راه توانست محصولات شرکت آرچلیک را به درب خانه مصرف کننده برساند.
  این شرکت امروزه در سرتاسر دنیا بیش از 30 هزار نیرو دارد. آرچلیک در 7 کشور (پاکستان، آفریقای جنوبی، تایلند، روسیه، چین، رومانی و ترکیه) 18 کارخانه تاسیس نموده و در 32 کشور دارای 34 دفتر نمایندگی فروش و بازاریابی می باشد.
  شرکت آرچلیک مالک 11 برند مطرح تولید لوازم خانگی است، این موارد شامل: بلومبرگ(Blomberg)-بکو(Beko)-گراندیگ(Grundig)-الکترابرگنز(Elektrabregenz)-فلاول(Flavel)-لیشور(Leisure)-دفای(Defy)-آرکتیک(Arctic)-داولنس(Dawlance)-آلتوس(Altus) و آرچلیک(Arçelik)
  دفتر مرکزی این شرکت در شهر استانبول ترکیه قرار دارد و امروزه در بورس استانبول نیز مورد معامله قرار می گیرد. شرکت آرچلیک امروزه در بیش از 145 کشور محصولات و خدمات خود را عرضه می کند. برند آرچلیک بیش از 50 درصد سهم بازار لوازم خانگی (ماشین ظرفشویی، ماشین لباس شویی، یخچال و …) و همچنین بازار کولر و آنکاستره ترکیه را به دست آورده و در این زمینه به عنوان پیشرو و رهبر بازار ترکیه قدرت نمایی می کند. در تلوزیون نیز با کسب بیش از 28 درصد از سهم بازار ترکیه به عنوان رقیب جدی برای سایر تولید کنندگان به حساب می آید و در سال های اخیر پیشرفت چشمگیر این برند در این زمینه زبانزد عموم مردم است.
  بله، شما عزیزان می توانید بعد از اتمام گارانتی نیز از خدمات این وبسایت استفاده نمایید.
  کلیه خدمات ارائه شده و قطعات تعمیر یا تعویض شده مطابق با آخرین نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و فاکتور ارائه می گردد.
   
  بله، تعمیرمرکزی کلیه لوازم خانگی برند آرچیلیک را تعمیر میکند. با ما تماس بگیرید.