دی 14, 1400

معرفی یخچال زیمنس Siemens

معرفی یخچال زیمنس (Siemens)

 

معرفی برند زیمنس (Siemens)

فعالیت این برند در سال 1847 میلادی در کشور آلمان شهر برلین شروع شد. هم اکنون دفتر مرکزی برند در مونیخ آلمان فعال است. این برند علاوه بر تولید لوازم خانگی در زمینه های مختلفی مانند تجهیزات پزشکی، مخابراتی، انرژی، نورپردازی، سامانه های اعلام حریق، اتوماتیک سازی صنعتی و حتی تولید قطار در 190 کشور جهان شعبه فعال دارد. تعداد افراد مشغول به کار در این برند 360 هزار نفر برآورد شده است. محصولات این برند تقریبا به سراسر جهان صادر می‌شود و یکی از برندهای مطرح جهان در زمینه لوازم خانگی است.

معرفی یخچال زیمنس (Siemens)

یخچالی بادوام و کاربردی است. با برندهای بسیار قوی مانند یخچال سامسونگ و ال جی در سطح خارجی و در سطح داخلی نیز با برندهای الکترواستیل و یخچال های جنرال الکتریک قابل مقایسه و رقابت است. کیفیت بالای یخچال از دلایل اصلی رضایت مشتریان است. با خیال راحت سالهای سال یخچالی کاربردی در کنار شماست. این برند در شرایط تحریم کشور، با تمام توان رضایت مصرف کنندگان خود را تامین کرده است. یخچال دارای برچسب انرژی است و باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌گردد.

یخچال زیمنس (Siemens)

جهت دریافت خدمات تعمیر یخچال و لوازم خانگی برند زیمنس با ما تماس بگیرید.

مزایای کلی یخچال زیمنس (Siemens) از نقطه نظر کاربران

کاربران صدای کم ، مصرف برق پایین، ضد برفک بودن، انجماد فوق العاده سریع، فضای در دسترس کافی برای مواد غذایی، تنوع محصولات و مدل ها، بدنه خوب که در مقابل ضربه و خراش مقاوم است را از نقاط مثبت آن معرفی کرده‌اند. در صورت بروز مشکل یک کد اختصاری بر روی صفحه نمایشگر دیجیتال یخچال ظاهر می‌شود.

مثلا اگر دمای یخچال ثابت نباشد و مدام تغییر کند ارور سنسور دما در صفحه نمایشگر دیده می‌شود.

مقایسه دو مدل از یخچال ها از نظر قابلیت

یخچال زیمنس (Siemens) مدل KG39VVW30G

دارای ظرفیت 344 لیتر و رده مصرف انرژی A++ ، انجماد سریع مواد غذایی بدون ایجاد ذره‌ای برفک است. کشوی تعبیه شده در یخچال با حفظ رطوبت باعث تازگی مواد غذایی می‌شود. اگر برق قطع شود تا 23 ساعت قادر است مواد غذایی را در حالت منجمد نگه دارد. لامپ های درون یخچال از نوع ال ای دی است. یخچال دارای نگه دارنده بطری است.

یخچال زیمنس (Siemens) دو قلو مدل KS36VAI31 – GS36NAI31

این مدل یخچال قسمت فریزر 237 لیتر و بخش یخچالی آن 346 لیتر ظرفیت دارد .21 فوت ارتفاع و صفحه نمایشگر دارد. شیشه های طبقات یخچال نشکن است و یخ ساز تعبیه شده در آن به صورت دستی است.

درج دیدگاه