دی 14, 1400

بررسی یخچال فریزر دوو (Daewoo)

بررسی یخچال فریزر دوو (Daewoo)

به تعمیرمرکزی خوش آمدید. ما مرکز ارایه کننده کلیه خدمات مربوط به تعمیر لوازم خانگی برای برندهای مختلف داخلی و خارجی هستیم. در این مقاله به بررسی یخچال و فریزرهای دوو میپردازیم. با ما همراه باشید.

 

بررسی یخچال فریزر دوو (Daewoo)

شرکت دوو در سال 1967 در کره ایجاد شد و نام این برند از نام موسس شرکت برداشته شده است.این شرکت در کره بعد از هیوندا یکی از مطرح ترین شرکت ها محسوب می‌شود.نمایندگی های زیادی در کشورهای مختلف دارد و محصولات خود را به سراسر جهان ارائه می کند. با توجه به روابط خوب بین دو کشور ایران و کره خدمات پس از فروش این برند در کشور ما طی قراردادهایی که بسته شده به خوبی و در سطح بالایی ارائه می گردد. برای تشخیص اصل یا تقلبی بودن یخچال کافی است در سایت شرکت نام محصول را جستجو کنید تا اطمینان حاصل کنید.

کیفیت یخچال فریزر دوو (Daewoo)

این یخچال هم تراز با برندهای مطرحی مانند سامسونگ، بوش(Bosch)، زیمنس (Siemens)، LG در سطح جهانی و در ایران با برندهای اسنوا و سینجر در حوزه لوازم خانگی گام برداشته و محصولات متنوع و زیبایی وارد بازار می کند. کیفیت و دوام بالای این یخچال نظر مثبت خریداران را در پی داشته است. ضمانت نامه و گارانتی طلایی محصولات، تنوع در طرح و مدل و سایزبندی های زیاد دست خریدار را باز گذاشته است.

در ادامه دو مدل یخچال از این برند را با هم مقایسه می کنیم.

یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو مدل DES-2915W

ظرفیتی بین 551 تا 700 لیتر دارد. صدای یخچال بسیار پایین است.درجه انرژی A+ که در رده خوبی برای صرفه جویی در هزینه ها است.یخ ساز اتوماتیک ، آب سرد کن، فیلتر تصفیه کننده آب دارد. برفک نمی‌زند. درب یخچال از هر دو طرف قابل باز شدن است.

یخچال فریزر دوو مدل D4BF-0028LW 

ارتفاع آن 28 فوت و ضدبرفک است، ظرفیت 700 لیتر دارد. امکاناتی شامل آب سرد کن، یخ ساز، نمایشگر دیجیتالی، قفل کودک دارد.

نظر مصرف کنندگان یخچال

  • برای هر مدل آشپزخانه با هر مقدار فضا در بین محصولات دوو میتوان یک نمونه خوب پیدا کرد.
  • ظاهر زیبای یخچال و صدای کم موتور آن آرامش را به آشپزخانه می‌آورد.
  • ماندگاری بالا و دوام یخچال خیال راحت به ارمغان می‌آورد و سالهای سال نیاز به خرید مجدد یخچال نیست.
  • طراحی دقیق و کاربردی در فضای داخلی یخچال و جادار بودن آن مزیت بزرگی است.
  • کنترل خودکار دما یخچال بر اساس دمای محیط در هزینه برق مصرفی تاثیر زیادی دارد.
  • کشوی مخصوص برای میوه و سبزیجات خیلی کاربردی است.

برخی از مصرف کنندگان معایب این یخچال را خدمات پس از فروش ضعیف نمایندگی ها در ایران اعلام کردند، از نظر آنها زمان زیادی در مراحل ارائه خدمات پس از فروش تلف می‌شود و از این بابت در ارائه خدمات به مشتری ضعیف هستند.

درج دیدگاه